[page_header show_title=”0″ bg_color=”#b80404″]

[title style=”center” text=”توضیحات کارگاه” size=”120″]

[row]

[col span__sm=”12″ divider=”true” align=”left” depth=”3″ depth_hover=”3″]

? زمان: یکشنبه ‏ها ‌یک هفته درمیان

شروع از 7 خرداد 1402 (8 جلسه آنلاین)

? ساعت:۱۲:۰۰ الی ۱۳:۱۵

?مدرس: دکتر انسیه انجدانی

 

?دوره ۸ جلسه‌ای(آنلاین)

?رواندرمانگری به عنوان یک حرفه تا پیش از آن که به آن اشتغال پیدا کرده باشید و تا زمانی که از پشت ویترین به آن نگاه می کنید، درخشان، دلفریب و جذاب است؛ آنقدر که اغلب کسانی که مخاطب این حرفه‌اند به نشستن در جایگاه دیگری که همان جایگاه درمانگر است فکر می کنند.

اما درست از اولین دقایق نشستن در آن جایگاه و روی آن صندلی توفانی سهمگین در شما آغاز خواهد شد، مسیر پیش پایتان مسیری خاکی، مه آلود پر پیچ و خم، و نه چندان هموار است و اغلب برای گام برداشتن در آن احساس میکنید حتی کفش به پا ندارید، چه برسد به نقشه راه و دیگر ابزارهای لازم؛ با همه این اوصاف گمان میکنید قرار است راهنمای مسیر شما باشید.

این غالبا اولین چشم‌انداز در مسیر درمانگر شدن است، مسیری دشوار که نه تنها در پیچ و خم‌های دنیای درونی مراجع که بخش عظیمی از آن در دهلیزهای درونی روان شما میگذرد. این دوره به طور عمده متمرکز است بر سفر درونی شما به عنوان درمانگر و قصد دارد شما را برای مواجهه با این پیچ و خمها، مسیرهای ناشناخته و جاده‌های خاکی و مه آلود آماده کند.

به زبان ساده در این دوره به شناخت دشواری هایی خواهیم پرداخت که درمانگران تازه کار در مسیر درمانگر شدن با آن مواجه می شوند: دشواری های مرتبط با اولین جلسات و شروع درمان، شناختن خودتان و مراجعتان و در نهایت آنچه درمانگر بودن را به عنوان شغلی دائمی دشوار می کند.

در این دوره تلاش
خواهیم کرد ابزارهایی برای مواجهه با این دشواریها و گاه، تاب آوردن آنها پیدا کنیم. این دوره را به درمانگرانی که در ابتدای مسیرند یا قصد دارند کار درمان را به تازگی شروع کنند بیشتر توصیه میکنیم.

•••••••

? شرکت در این دوره به‌صورت آنلاین در اپلیکیشن گوگل میت می‌باشد.

⚠️مهلت ثبت‌نام: تا ۶ خرداد ساعت ۱۷

☎️ برای آگاهی از شرایط و نحوهٔ ثبت‌نام با شماره ۰۹۱۰۹۰۶۶۳۰۹ تماس بگیرید یا به تلگرام پیام دهید.

(شنبه تا پنجشنبه بجز روزهای تعطیل، ساعت ۹ الی ۱۷)

[/col]

[/row]